ART / Lithographs / Litograph in colors 15362013
nr 1536 2013
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Olle Bonniér (1925-2016), Sweden. Signed, numbered 21/30, dated 57. Litograph in colors, Image dimensions: 30x39, ryhm: 47x54,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 21/30, daterad 57. Färglitografi, bildmått: 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm
Olle Bonniér, born 1925 in Los Angeles, USA, Swedish painter, delad 2016.
1000
SEK 1500
Monday April 24 2023
at 19:37:33
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
- Thema-auction
Apr 24
Read more about Grafik
Olle Bonniér
Read more about Olle Bonniér